İçeriğe git

Profil Resmi

Mühürlü App Hakkında Önemli Duyuru

• Cevap eklemek için çevrim içi olmalısınız
Bu başlığa 8 cevap yazılmış

#1 Omeruby

Omeruby
  • Asil Üye
  • 117 Mesaj
  • Nereden: Ankara
  • Araç: TSI 122Hp Comfort.
  • Ad Soyad: Ömer Yakut

Tarih : 8 Ocak, 2017 - 13:39

Arkadaşlar mühürlü App yüzünden az kalsın evrakta sahtecilikten mahkemeye veriliyordum. Dikkat edin bu ara kontroller çok sıkı
  • 0

#2 Tamer06

Tamer06
  • Asil Üye
  • 34 Mesaj
  • Nereden: Angara
  • Araç: TDI 90Hp Trend.
  • Ad Soyad: Tamer
  • Çılgın Detaycı

Tarih : 8 Ocak, 2017 - 21:27

Niye sahteciliğe giriyormuş? Sonuçta mühür cemiyetin değil mi? Zamanında basıp millete de dağıtan onlar. Saçmalık ya neyse geçmiş olsun hocam.

• 0

#3 YVZ15

YVZ15
  • Asil Üye
  • 717 Mesaj
  • Nereden: Burdur
  • Araç: TDI 105Hp Comfort.
  • Ad Soyad: Yavuz

Tarih : 9 Ocak, 2017 - 08:02

Arkadaşlar mühürlü App yüzünden az kalsın evrakta sahtecilikten mahkemeye veriliyordum. Dikkat edin bu ara kontroller çok sıkı

Bagajdaki orijinal plakayı mı gösterdiniz, mühürlü app varsa plaka göstermeyecektiniz. Ceza yazdılar mı..Orijinal plakayı reklamcıda hafif kalınlaştırıp yazı karakterini düzeltmek en güzeli o zaman.

• 0

#4 MrBilal

MrBilal
  • Asil Üye
  • 232 Mesaj
  • Nereden: Sivas
  • Araç: TSI 150 Hp High. DSG
  • Ad Soyad: Bilal

Tarih : 9 Ocak, 2017 - 08:32

Bir ara çok istedim App plaka yaptırmayı olmadı.İyi ki yaptırmamışım. Kendi orijinal plakam üzerinde çalışma yapıp kullanıyorum. son dönemlerde ki Terör olaylarının artması da bu konunun hassasiyetini etkiledi.

• 0

#5 Omeruby

Omeruby
  • Asil Üye
  • 117 Mesaj

Tarih : 9 Ocak, 2017 - 13:05

Bagajdaki orijinal plakayı mı gösterdiniz, mühürlü app varsa plaka göstermeyecektiniz. Ceza yazdılar mı..Orijinal plakayı reklamcıda hafif kalınlaştırıp yazı karakterini düzeltmek en güzeli o zaman.

Daha önce birçok çevirmede sıkıntı olmamıştı. Terör eylemlerinde kullanılan araçlarda bu app tarzı sahte plakalar kullanıldığı için sıkıntı. Artık dikkat ediyorlar bana direk ceza yazıp gözaltına alacaklardı neredeyse gerçek plakaları çıkartıp taktık orada. Appleri imha ettiler. Baya dil dökmek durumunda kaldım neyse ki polislerden biri daha anlayışlıydı. 

Polis mühürün gerçek olmadığını plakadaki mühürün kopyalanarak bu plakalara basıldığını söyledi.

Ceza yazmadılar orjinalleri taktım. Olayın ciddiyetinin farkındasın değil mi dediler. Ne olur ne olmaz dikkat edin derim. Benden önce çevirdikleri mühürsüz app ve orj plakaları yanında olmayan aracı bağladılar.

• 0

#6 mustafacagri

mustafacagri
  • VIP
  • 4.001 Mesaj
  • Nereden: Ankara-Kırıkkale
  • Araç: Mk5
  • Ad Soyad: mustafacagri

Tarih : 11 Ocak, 2017 - 00:27

Daha önce birçok çevirmede sıkıntı olmamıştı. Terör eylemlerinde kullanılan araçlarda bu app tarzı sahte plakalar kullanıldığı için sıkıntı. Artık dikkat ediyorlar bana direk ceza yazıp gözaltına alacaklardı neredeyse gerçek plakaları çıkartıp taktık orada. Appleri imha ettiler. Baya dil dökmek durumunda kaldım neyse ki polislerden biri daha anlayışlıydı.
Polis mühürün gerçek olmadığını plakadaki mühürün kopyalanarak bu plakalara basıldığını söyledi.
Ceza yazmadılar orjinalleri taktım. Olayın ciddiyetinin farkındasın değil mi dediler. Ne olur ne olmaz dikkat edin derim. Benden önce çevirdikleri mühürsüz app ve orj plakaları yanında olmayan aracı bağladılar.

Ankara'da mı yapıldı bu çevirme işlemi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  • 0

#7 Omeruby

Omeruby
  • Asil Üye
  • 117 Mesaj

Tarih : 11 Ocak, 2017 - 08:43

Ankara'da mı yapıldı bu çevirme işlemi?

Evet Ankara merkez

• 0

#8 mustafacagri

mustafacagri
  • VIP
  • 4.001 Mesaj
  • Nereden: Ankara-Kırıkkale
  • Ad Soyad: mustafacagri

Tarih : 11 Ocak, 2017 - 13:40

Evet Ankara merkez

Geçmiş olsun şu zamana kadar öyle bi sorunla karşılaşmadım. Ama son dönemde önlemler baya artırıldı. İkinci bi plaka olması sorun olmadı araçta

• 0

#9 koray03

koray03
  • Asil Üye
  • 67 Mesaj
  • Nereden: Eskişehir - Afyon
  • Ad Soyad: Koray Sandıklılı
  • Golf 1.6 FSI 115HP

Tarih : 17 Ocak, 2017 - 21:43

Öncelikle geçmiş olsun bendede app var bugüne kadar bu ne diyen olmadı işin garibi eskişehirde yaşıyorum bilen bilir burda plakalar kalın çıkıyor direk emniyetten benimkide normal app sorun olursa bunların eskişehir çıkışlı plaka olduğunu söylerim diye düşünüyorum ama çevirirlerse görücez ne olacak.

• 0